برتینو

تضمین بهترین کیفیت، خدمات و قیمت

لوازم‌ خانگی برتینو

مجموعه پارس ریتون پس از ۲۰ سال سابقه حضور در صنعت لوازم خانگی (برقی و غیر برقی) در نهایت با اتکا به تجربه ارزشمند و نیروی انسانی حرفه‎ای خود، برند برتینو را در سال ۱۳۹۲ ثبت نمود و این برند را در لوازم خانگی سنگین به کار برد.
شعار برتینو، کیفیت بالای محصول ایرانی بوده و ارائه بهترین و ارزشمندترین خدمات پس از فروش را سر لوحه کار خود قرار داده است.
در ساخت محصولات این شرکت تماماً از تکنولوژی و ماشین آلات ایتالیا استفاده شده و قطعات اصلی ساخت کره جنوبی می‎باشند.

درباره برتینو

درباره برتینو

مأموریت برتینو ساخت لوازم خانگی با بهترین کیفیت و تکنولوژی روز دنیا، اشتغال‎زایی برای نیروی ایرانی و ارائه بهترین خدمات پس از فروش است. برند برتینو علاوه بر اینکه از تکنولوژی ایتالیا استفاده می‎کند، برای اشتغال‎زایی برای جوانان ایرانی در ایران مونتاژ شده و با بهترین کیفیت به بازار عرضه می‎گردد.

مجموعه برتینو سعی دارد با برند سازی از طریق کیفیت محصولات خود و ارائه بهترین خدمات پس از فروش، مشتریان خود را چه در داخل و چه در خارج از کشور توسعه دهد و محصولات با کیفیت برتر را به ایرانیانی که لایق بهترین ها هستند عرضه نماید.

تینو سرویس مفتخر است :

  • روی یخچالهای خود ۵ سال گارانتی تعویض کمپرسور و ۱۰ سال تضمین تامین قطعات ارائه می نماید
  • روی اجاق گازهای خود ۲ سال گارانتی VIP و ۶۰ ماه گارانتی تعمیر و تامین قطعات رائه می نماید
  • روی ماشینهای لباسشویی خود ۱۲ سال ضمانت تعویض موتور و ۲ سال ضمانت تعمیرات و خدمات پس از فروش ارائه می نماید.

ضمناً به استحضار میرساند مجموعه برتینو در سراسر کشور  و حتی شهر های کوچک و روستاها، خدمات پس از فروش ارائه می نماید. تمام امور گارانتی و تامین قطعات از دفتر مرکزی اصفهان مدیریت و رهبری می شود.

مفتخریم اعلام کنیم که که طبق نظرسنجی های دوره ای که از مشتریان برتینو اخذ نمودیم،  همواره نمره رضایت بالای ۹۵% کسب کرده ایم.

لازم به ذکر است وبسایت فروشگاه اینترنتی آسان جهاز با آدرس www.asanjahaz.com متعلق به مجموعه برتینو بوده و فروش اینترنتی محصولات شرکت از طریق این وبسایت انجام می پذیرد. کلیه لوازم برقی سنگین از قبیل یخچال فریزر، اجاق گاز ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی حمل رایگان به سراسر کشور دارند.