اجاق گاز برتینو

اجاق گاز برتینو، تولد یک هنر این بار در یک تولید داخلی

اجاق گاز برتینو هنری که خیلی پیش از این منتظر تولد آن در ایران خودمان بودیم. همه آن چیزی که از یک اجاق گاز انتظار دارید، برای شما جمع نموده ایم. با ما باشید. اجاق برتینو پر از حرف هایی است که هنوز نشنیده اید یا شنیده اید و سرتان کلاه رفته است. ما کیفیت را با برتینو  برای شما به ارمغان آورده ایم.

در برتینو یک ایده اصیل و پخته را به خلاقیتی نوین گره زده ایم. یک تکنولوژی به روز با مواد اولیه ای که از سراسر جهان برای شما جمع کرده ایم. اجاق گاز برتینو حرف برای گفتن زیاد دارد، اما با ما همراه باشید تا خودتان ببینید، خودتان مقایسه کنید و خودتان قضاوت نمایید.

اجاق گاز برتینو یک رقیب برای برندهای خارجی

اجاق گاز برتینو برای رقابت با برندهای داخلی به میدان نیامده است. اگر تا امروز حرف از مقایسه برندهای خارجی جدا و مقایسه برندهای داخلی جدا بوده است، اجاق گاز برتینو شما را به چالش سنجش کیفیت دعوت می کند. چالشی که شما رقیب را انتخاب خواهید کرد. ما را با بهترین ها مقایسه کنید.

اجاق گاز برتینو یک تولید داخلی در یک شرکت تمام ایرانی، البته با متریالی تمام خارجی و با کیفیت می باشد. ما در گرمسار با ۴۰ سال سابقه و تجربه و تخصص برای سربلندی نام ایران و ایرانی، هنر ایرانی را به خدمت گرفته ایم و برای خدمت به ایرانیان قدمی بزرگ در تولید لوازم خانگی برداشته ایم.

اجاق گاز برتینو بهترین انتخاب برای خرید

وقتی برای خرید یک اجاق گاز لیست انتخاب های خود را نگاه می نمایید، چه معیارهایی را برای خود در نظر می گیرید؟ قیمت، کیفیت ساخت، برند، کارخانه سازنده، امکانات و آپشن های موجود، طراحی و زیبایی و یا موارد دیگر، هر کدام که باشند، نظر شما محترم و روی چشم ما. در این بخش قصد داریم تمام موارد و معیارهای انتخاب یک اجاق گاز برای خرید را با هم مرور کنیم. دفترچه یادداشت خود را آماده کنید، هنر را از دل خلاقیت و ذوق ایرانی با اجاق گاز برتینو برای شما تحفه آورده ایم.

سابقه و تجربه اجاق گاز برتینو

سابقه و تجربه یک کمپانی برای تولید لوازم خانگی معیاری است که نمی توان آن را در هنگام خرید نادیده گرفت. البته ممکن است برندهای نو در زمان ظهور، اجناس باکیفیت و فوق العاده ای را برای مشتریان خود به ارمغان آورده اند. ولی شرکتی با سابقه طولانی و تجربه گرانبها، امتحان خود را پس داده است.

۴۰ سال تجربه و تخصص در تولید لوازم خانگی را در تولید اجاق گاز برتینو مدل برگامو برای شما یکجا خلاصه کرده ایم. این سابقه طولانی و میل ما به رقابت با برندهای معتبر داخلی و خارجی منجر به خلق یک هنر شد. هنری که امید داریم بار دیگر نام ایران را بر بلندای افتخار قرار دهد.

کیفیت ساخت اجاق گاز برتینو

اگر به فوتبال و افشاگری های آن علاقه داشته باشید، می خواهیم برای شما یک افشاگری بزرگ نماییم. رازهایی در ساخت اجاق گاز نهفته است که شاید بر شما پوشیده باشد. رازهایی که با یک نگاه و بررسی مختصر نمی توان به آنها پی برد.

چند بار مشخصات جدولی یک اجاق گاز را برای خرید، علاوه بر مشاهده در برگه راهنما، در خود اجاق گاز نیز چک کرده اید؟ جنس بدنه، جنس اجزا تشکیل دهنده، برچسب انرژی و هزار رنگ و لعاب دیگر که فقط نامی از آنها را در جدول هایی خوش خط و خال دیده اید. قدمی نو در تولید اجاق گاز برتینو برای شما برداشته ایم.

مشخصات اجاق گاز برتینو را به نمایش می گذاریم. برای اولین بار مشخصات اجاق گاز خود را قبل از خرید ببینید، مطمئن شوید و بعد بخرید.

در کیفیت ساخت اجاق گاز ویژگی های زیادی قابل شمارش هستند. اما اجاق گاز برتینو مدل برگامو دقیقا از چه ساخته شده است:

 • ۱- اگزوز انتهای فر برای خروج گازهای مضر مونواکسید کربن از فر با طراحی اصولی و بهینه.

اگر به پشت فر اجاق گاز برتینو نگاه نمایید، سوراخ هایی را خواهید دید که با زیبایی و فرم و طرح خاصی در کنار هم قرار گرفته اند. سوراخ هایی که در بسیاری از برندهای مختلف، شاید نمایشی بیشتر نباشند که هستند. طراحی این اگزوز به نحوی بوده است که هیچ گاز خطرناکی داخل وان فر باقی نماند.

 • ۲- شیشه سکوریت و دو جداره فر با زوار دور تا دور.

چند نفر از خریداران اجاق گاز توانایی تشخیص شیشه سکوریت را از شیشه های معمولی که تفاوت قیمت فضایی دارند، دارا می باشند؟ البته نیازی هم نیست، این یک تخصص است و هر کسی احتمالا آن را ندارد. چقدر ساده و سخیف است اگر به جای استفاده از سکوریت از شیشه ای معمولی استفاده کنیم و جدول مشخصاتمان اما سکوریت بخورد. زوار دور تا دور برای استحکام و شیشه سکوریت اجاق گاز برتینو را از نزدیک لمس کنید.

 • ۳- کیفیت پرس ورق های اجاق گاز

اصلا به این مسئله دقت نکرده بودید، نه؟ تفاوت قیمت یک دستگاه پرس معمولی و با کیفیت مناسب با دستگاه پرس با کیفیت و عالی، به اندازه قیمت یک کارخانه می تواند باشد. دستگاه پرس استفاده شده برای خط تولید اجاق گاز برتینو از کارخانه جنرال موتورز امریکا خریداری شده است. یک وسیله منحصربفرد و عالی که کیفیت پرس های آن را در اجاق گاز برتینو به تماشا بنشینید.

 • ۴- پشم شیشه دور وان فر اجاق گاز برتینو

بین وان فر و بقیه فضای اجاق گاز مخصوصا صفحه کیبورد شعله ها، یک لایه ای برای جلوگیری از نفوذ گرما قرار داده می شود. جنس این لایه معمولا از پشم شیشه می باشد، که بهترین عایق گرما و دما است. در اجاق گاز برتینو دو لایه پشم شیشه با دانسیته بالا برای این منظور در نظر گرفته شده است. دقت نمایید که بسیاری از محصولات موجود در بازار فقط از یک لایه پشم شیشه آن هم با دانسیته متوسط استفاده شده است. ما برای تولید محصولی شایسته ایران و ایرانی، از هیچ چیز دریغ نکرده ایم. امکان گرم شدن صفحه کیبورد شعله ها، در اجاق گاز برتینو در هنگام روشن شدن دستگاه فر، چیزی حدود صفر است.

 • ۵- دیواره داخلی از جنس گرانیت در اجاق گاز برتینو مدل برگامو

برای اولین بار و تنها اجاق گاز در ایران، دیواره اجاق گاز برتینو از جنس گرانیت با تکنولوژی ایتالیایی و وارد شده از این کشور معتبر در تهیه و تولید لوازم خانگی، به بازار ایران وارد شده است. این دیوار در اکثر برندهای موجود در بازار ایران فقط یک پوشش پودری است که بعد از مدتی احتمالا با ریزش و پوسیدگی همراه خواهد بود. دیواره گرانیتی اجاق گاز برتینو به شما اجازه می دهد به راحتی روغن ها  وچربی های چسبیده به دیواره را پاک نمایید، کاری که در دیواره های معمولی به این راحتی ها امکان آن وجود ندارد.

 • ۶- ورق های استفاده شده ۰٫۷ میلی متر و استیل درجه یک

چند بار ورق های اجاق گازی که خریداری نموده اید را اندازه گرفته اید که دقیقا همانی باشد که در کاتالوگ دستگاه درج شده است؟ برندهای بسیاری با جدول مشخصات ورق ۰٫۷ میلی متر خود را عرضه می دارند. اما ما به جای شما آنها را اندازه گرفته ایم. بیشتر ۰٫۵ و گاهی هم ۰٫۴ خواهد بود.

البته استیل مورد استفاده در اجاق برتینو،  بهترین جنسی که در بازار موجود است. در کمتر برندی از آن استفاده شده است. همه این صفحات  استیل در کارخانه برتینو، به درستی اکسیدزدایی شده و لعابدار می شوند. در بعضی اجاق های بی کیفیت موجود در بازار، ضخامت کم و جنس ضعیف این ورق ها باعث ریزش و پوسته پوسته شدن این ورق ها به مرور خواهد شد که متاسفانه موجب نارضایتی مشتریان آن برندها شده است..

 • ۷- اتصال صفحه لمسی از پشت به استیل کیبورد

این اتصال در اجاق گاز برتینو بعد از چسبیدن روی گیره های مخصوص با هیترهای صنعتی گرمادیده تا برای مادام العمر روی اجاق گاز شما چسبیده بماند. تفاوت های ما با بقیه هنر ماست. برای ارائه به شما ایرانیان عزیز هنر آفریده ایم. زیرا به خوبی شایستگی و لیاقت شما را می شناسیم.

یکی از راه های که می توانید کیفیت ساخت اجاق گاز برتینو را بسنجید، وزن اجاق گاز برتینو است، این سر نخ را برای همه اجاق گازهایی که در لیست شما برای مقایسه است، حتما بسنجید.

 • ۸- برچسب انرژی اجاق گاز برتینو

هیچ چیزی برای ارائه این هنر بزرگ به ایرانیان عزیز کم نگذاشته ایم. برچسب انرژی A شاهکار ما را تکمیل می کند. دقت داشته باشید که با قیمت سرسام آور انرژی در کشور ما، این برچسب را از لیست خود بیرون نگذارید.

 • ۹- طرح و زیبایی اجاق گاز برتینو مدل برگامو

زیبایی منحصربفرد و طراحی خاص اجاق گاز برتینو، خیال ما را برای رعایت همه نکات سلیقه شما راحت کرده است. با طرحی عام پسند در رنگی بی حد و حصر زیبا و دلنشین، سعی کرده ایم هیچ نکته ای را برای شما فراموش نکنیم. زیبایی که آشپزخانه شما را زیباتر و دلنشین تر از قبل و نگاه بینندگان را خیره تر از قبل خواهد نمود.

امکانات و آپشن های اجاق گاز برتینو مدل برگامو

اجاق گاز برتینو این اجاق گاز فول آپشن، راحتی و آسایش را به آشپزخانه شما هدیه خواهد داد.

 • فندک روی شعله و فر با زمان سنج در اجاق گاز برتینو مدل برگامو
 • صفحه دیجیتال لمسی برای کسانی که تکنولوژی را به خدمت خود در آورده اند.
 • سنسور امنیتی درب فر برای دوری از هر خطر احتمالی
 • قفل کودک برای امنیت کودکان دلبند شما
 • سینی های مخصوص کیک و شیرینی در فر اجاق گاز برتینو مدل برگامو
 • و تمام مواردی که در بالا ذکر شد

همه و همه جز برای راحتی و اطمینان شما از بهترین خرید اجاق گاز، دلیل دیگری نمی تواند داشته باشد. نگاهمان را وسیع تر نموده ایم، سعی کرده ایم چشممان به اندازه سلیقه شما عزیزان ببیند. هر آنچه که در ذهن مشتری خوانده ایم را به تولید رسانده ایم.

 • نام برند

بسیار برندهایی که نامی معروف دارند ولی کیفیتی بس ضعیف. از برند هایی که بعد از رسیدن به اسم و رسم، کیفیت خود را برای شاید چند هزار تومان سود بیشتر کمتر و کمتر کرده اند و از گوشه کنار محصولات خود زده اند، بازار ایران پر شده است. حواستان باشد که کلاه سرتان نرود. پولتان را برای نام ها نپردازید، حتی برای نام برتینو. ما نهایت کیفیت را برای شما عزیزان به حراج گذاشته ایم.

 • قیمت

بهترین خرید ارزان ترین خرید نبوده و نیست. بهترین خرید، خرید بهترین ها با مناسب ترین قیمت هاست. این نکته را در یاد داشته باشید که خرید جنس ارزان و بی کیفیت چیزی جز هدر دادن سرمایه ها و دسترنج خودتان نخواهد بود. سعی در خرید اجناس ارزان و بی کیفیت را از ذهن خود خارج نمایید. سعی کنید بهترین جنس ها را انتخاب کنید و آنها را با بهترین قیمت خرید نمایید.

با یک مقایسه اندک قیمت اجاق گاز برتینو مدل برگامو با اجاق گازهایی که امکانات مشابه و متریال و کیفیت ساخت مشابه دارند، البته به ندرت چنین کالایی را پیدا خواهید نمود، در خواهید یافت که ما هنرمان را برای راحتی شما عزیزان به حراج گذاشته ایم. یک قیمت باورنکردنی که در بازار امروز چیزی به جز ناچیز نمی توان روی آن اسم گذاشت.

 • سهولت خرید اجاق گاز برتینو

مستقیم و بدون هزینه دلالی از کارخانه بخرید. بهترین قیمت خرید ممکن را به شما ارائه می دهیم. از سایت فروش رسمی برتینو (فروشگاه اینترنتی اسان جهاز)،  اجاق گاز برتینو مدل برگامو را با حذف همه هزینه های دلالی و واسطه گری، مستقیم از خود تولید کننده دریافت نمایید.

 • گارانتی و خدمات پس از فروش اجاق گاز برتینو

برندهای معتبر و باکیفیت در اکثر مواقع ابایی از گارانتی نمودن اجناس خود نخواهند داشت. ۲۴ ماه گارانتی VIP تینو سرویس و ۶۰ ماه ارائه خدمات پس از فروش، تضمینی بر ادعای ما بر کیفیت اجاق گاز برتینو مدل برگامو است. برای آنهایی که ما را نمی شناسند، کیفیت اجاق گاز برتینو مدل برگامو را با تمام قدرت ضمانت خواهیم نمود.

مقایسه انواع مدلهای اجاق گازهای برتینو

مدل اجاق گاز
مشخصات برگامو کارینو برگامو پلاس بسترن
ابعاد ۶۰۰×۹۰۰×۶۰۰ ۶۰۰×۹۰۰×۶۰۰ ۶۰۰×۹۰۰×۶۰۰ ۶۰۰×۹۰۰×۶۰۰
وزن ۸۱ کیلوگرم ۸۱ کیلوگرم ۸۱ کیلوگرم ۳۰ کیلوگرم
جنس بدنه ورق فولادی ورق فولادی ورق فولادی ورق فولادی
تعداد شعله ۵ شعله ۵ شعله ۵ شعله ۵ شعله
جنس شبکه چدن چدن چدن چدن
درپوش شیشه نشکن بله بله بله بله
فندک اتوماتیک بله بله بله بله
جنس ولوم ولوم های فلزی از جنس Zamak ولوم های فلزی از جنس Zamak ولوم های فلزی از جنس Zamak پلی  آمید
ترموکوپل بله بله بله خیر
زمان سنج بله بله بله خیر
قفل کودک بله بله بله خیر
رده انرژی A A A A
رنگ استیل، لعاب سفید استیل، لعاب سفید استیل، لعاب سفید استیل، لعاب سفید
سایر ویژگی ها شبکه چدنی با طراحی عالی و پایه چدنی برای طرف های بزرگ شبکه چدن با طراحی منحصر به فرد و رگال چدنی مخصوص ظرفهای بزرگ شبکه چدنی با طراحی عالی و پایه چدنی برای طرف های بزرگ شبکه چدنی با طراحی عالی و پایه چدنی برای طرف های بزرگ
مجهز به سیستم امنیتی ترموپل Top Time صفر ثانیه مجهز به سیستم امنیتی ترموپل Top Time صفر ثانیه مجهز به سیستم امنیتی ترموپل Top Time صفر ثانیه مجهز به سیستم امنیتی ترموپل Top Time صفر ثانیه
سر شعله ساباف ساخت ایتالیا سر شعله ساباف ساخت ایتالیا سر شعله ساباف ساخت ایتالیا سر شعله ساباف ساخت ایتالیا
فندک اتوماتیک شعله ها، فر و گریل فندک اتوماتیک شعله ها، فر و گریل فندک اتوماتیک شعله ها، فر و گریل فندک اتوماتیک شعله ها
فرم فلزی دور شیشه درب رویه اجاق گاز فرم فلزی دور شیشه درب رویه اجاق گاز فرم فلزی دور شیشه درب رویه اجاق گاز فرم فلزی دور شیشه درب رویه اجاق گاز
صفحه دیجیتال لمسی پنل دیجیتال با ۶ فرمان دکمه ای صفحه دیجیتال لمسی
مشخصات فر
چراغ داخل فر بله بله بله
جوجه گردان بله بله بله
فندک فر بله بله بله
سایر ویژگی ها: پوشش داخلی از جنس گرانیت ( Italy technology ) پوشش داخلی نچسب پوشش داخلی از جنس گرانیت ( Italy technology ) دارای محفظه جادار و استفاده به عنوان کابینت
مجهز به سنسور امنیتی درب فر مجهز به سنسور امنیتی درب فر مجهز به سنسور امنیتی درب فر فنر درب فر درجه ۱
شیشه دوجداره درب فر از جنس سکوریت و مقاوم در برابر شوک حرارتی شیشه دوجداره درب فر از جنس سکوریت و مقاوم در برابر شوک حرارتی شیشه دوجداره درب فر از جنس سکوریت و مقاوم در برابر شوک حرارتی لعاب ترکیه ای
امکان مشاهده درجه حرارت داخل فر با digital thermometer امکان مشاهده درجه حرارت داخل فر با digital thermometer امکان مشاهده درجه حرارت داخل فر با digital thermometer ظرفیت محفظه کابینت فر ۲۳۰ لیتر برای جا دادن انواع حبوبات، ظروف یا سایر وسایل
ولوم شعله از جنس پلی آمید و دستگیره فلزی ولوم شعله از جنس پلی آمید و دستگیره فلزی ولوم شعله از جنس پلی آمید و دستگیره فلزی محفظه کابینت دو طبقه
مجهز به سیستم فندکی داخل فر مجهز به سیستم فندکی داخل فر مجهز به سیستم فندکی داخل فر شلف وسط جدا شونده با قابلیت تنظیم در محور افقی
سینی مخصوص پخت کیک، شیرینی و شلف مخصوص گریل سینی مخصوص پخت کیک، شیرینی و شلف مخصوص گریل سینی مخصوص پخت کیک، شیرینی و شلف مخصوص گریل
صفحه یک تکه صفحه یک تکه صفحه یک تکه
دارای دو طبقه بزرگ دارای دو طبقه بزرگ دارای دو طبقه بزرگ
مجهز به شاسی و قطعات مونتاژ شده توسط ۲۴۸ عدد پیچ (بدون هیچگونه جوش و علت آن این است که هنگام گرم و سرد شدن فر هیچگونه صدایی از محصول تولید نمی شود)  مجهز به شاسی و قطعات مونتاژ شده توسط ۲۴۸ عدد پیچ (بدون هیچگونه جوش و علت آن این است که هنگام گرم و سرد شدن فر هیچگونه صدایی از محصول تولید نمی شود)  مجهز به شاسی و قطعات مونتاژ شده توسط ۲۴۸ عدد پیچ (بدون هیچگونه جوش و علت آن این است که هنگام گرم و سرد شدن فر هیچگونه صدایی از محصول تولید نمی شود) 
مجهز به اگزوز (دفع بهینه حرارت به محیط بیرون) مجهز به اگزوز (دفع بهینه حرارت به محیط بیرون) مجهز به اگزوز (دفع بهینه حرارت به محیط بیرون)
جوجه گردان با قابلیت پخت ۴ جوجه جوجه گردان با قابلیت پخت ۴ جوجه جوجه گردان با قابلیت پخت ۴ جوجه
دارای مهر استاندارد دارای مهر استاندارد دارای مهر استاندارد
شیشه دوجداره درب فر مقاوم دربرابر شوک حرارتی شیشه دوجداره درب فر مقاوم دربرابر شوک حرارتی شیشه دوجداره درب فر مقاوم دربرابر شوک حرارتی
عایق بندی وان فر توسط پشم شیشه با چگالی ۴۳ (کمترین هدر رفت انرژی) عایق بندی وان فر توسط پشم شیشه با چگالی ۴۳ (کمترین هدر رفت انرژی) عایق بندی وان فر توسط پشم شیشه با چگالی ۴۳ (کمترین هدر رفت انرژی)
شیشه فر کشویی با قابلیت جدا شدن برای شستشوی بهتر
فن داخل فر (کانوکشن)
دارای دو دستگیره روی درب فر برای استحکام و زیبایی بیشتر
خدمات پس از فروش ۲۴ ماه گارانتی VIP تینو سرویس و ۶۰ ماه خدمات پس از فروش ۲۴ ماه گارانتی VIP تینو سرویس و ۶۰ ماه خدمات پس از فروش ۲۴ ماه گارانتی VIP تینو سرویس و ۶۰ ماه خدمات پس از فروش ۲۴ ماه گارانتی VIP تینو سرویس و ۶۰ ماه خدمات پس از فروش