فروش اقساطی برتینو

فروش اقساطی لوازم خانگی

طرحی نیاز امروز

با توجه به افزایش قیمتهای چند وقت اخیر در همه کالاها از جمله لوازم خانگی و کاهش قدرت خرید مردم، بانکها و موسسات مالی زیادی در صدد آمده اند نیاز مردم به خرید لوازم خانگی را تسهیل کنند. 

از این رو، با راه اندازی طرحهای کارت خرید کالا و در دسترس قرار دادن آن برای همه اقشار مردم،سعی نموده اند نیاز مشتریان به خرید کالاهای لوازم خانگی را تسهیل کنند.

کلیات طرح به اینگونه است:

۱- مطالعه شرایط دریافت کارت از وبسایت هر بانک یا موسسه مالی

۲- ثبت نام و دریافت کارت خرید به مبلغ معین (هر بانک سقف وام مخصوص به خودش را دارد)

۳-خرید از فروشگاه های لوازم خانگی که با آن بانکها قرارداد فروشی قسطی دارند (داخل هر سایت لیست فروشگاه ها قابل مشاهده است)

توجه: در فاز اول مشتریان می توانند بعد از تهیه این کارت، از فروشگاه ما واقع در نجف آباد، خیابان میرداماد، روبروی پاساژ پردیس، فروشگاه لوازم خانگی غیور به صورت حضوری مراجعه نمایند و علاوه بر خرید برند برتینو، از دیگر اقلام جهیزیه نیز خرید نمایند. در مرحله بعد خرید به صورت اینترنتی برای کلیه هموطنان کل کشور فراهم خواهد شد.

بانکهای ارائه کننده تسهیلات
نام بانکعنوان طرحسقف اعطای واماطلاعات بیشتر جهت دریافت کارت خرید
ملتشاپ کارت ملت20 میلیون تومانکسب اطلاعات بیشتر
موسسه مالی اعتباری کوثرفروش اقساطی بدون نیاز به سپرده گذاری30 میلیون تومان (مبالغ بیشتر با اخذ مجوزهای لازم)کسب اطلاعات بیشتر
بانک سپه بهین کارت سپه30 میلیون تومانکسب اطلاعات بیشتر
بانک تجارت آسان خرید200 میلون تومانکسب اطلاعات بیشتر

آدرس فروشگاه ما در نجف آباد:

 نجف آباد، خیابان میرداماد، روبروی پاساژ پردیس، فروشگاه لوازم خانگی غیور

شماره تماس فروشگاه نجف آباد: ۰۳۱۴۲۶۱۱۸۷۵

دفتر مرکزی برتینو در اصفهان : ۰۳۱۹۵۰۲۶۷۶۲

فروش اقساطی برتینو

شاپ کارت ملت

شاپ کارت نوعی کارت اعتباری است که مشتریان (دارندگان کارت) می‌توانند با مراجعه به مراکز ارائه کالا و خدمات عضو ملت شاپ (شبکه اعتباری پرداخت ملت) نسبت به خرید کالا یا خدمات مورد نظر اقدام نمایند.

شاپ کارت دارای شرایط عمومی یک کارت اعتباری بانکی است که شرایط ویژه دیگری همچون استفاده از فرصت‌های خوب خرید، دستیابی به گزینه‌های متنوع خرید و پرداخت وجه خرید در آینده را دارد.

دارندگان شاپ کارت جهت بهره برداری از مزایای شاپ کارت و استفاده از این محصول می‌بایست به فهرست شرکای تجاری و پذیرندگان حاضر در شبکه ملت شاپ که سرویس دهنده به دارندگان شاپ کارت می‌باشند مراجعه و نسبت به خرید خود اقدام نمایند. ملت شاپ شبکه‌ای از پذیرندگان بانک ملت می‌باشد که طی قراردادی با بانک ملت متعهد به ارائه سرویس و خدمات به دارندگان شاپ کارت شده اند. در این شبکه تلاش بر جذب شرکایی از پذیرندگان گردیده که نسبت به ارائه محصولات و سرویس مطلوب به مشتریان پیشرو بوده و توانمندی لازم برای حضور در شبکه را داشته باشند.

در جذب شرکای تجاری شبکه ملت شاپ به منظور افزایش نقاط دسترسی دارندگان شاپ کارت مجموعه متنوعی از فروشندگان برتر اصناف، خدمات آموزشی، خدمات درمانی، خدمات گردشگری، آرایشی و بهداشتی، پوشاک، تالار و خدمات مجلس، مصالح ساختمانی، دکوراسیون و مبلمان، دوچرخه و موتور سیکلت، دیجیتال، ساعت، فرش و گلیم، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هایپرمارکت‌ها، خودرو و قطعات خودرو، کیف و کفش، لوازم خانگی، مواد غذایی، ورزشی و سرگرمی و …. انتخاب شده است.

شرکای تجاری که برای حضور در ملت شاپ علاقه مند باشند از مزایایی چون افزایش فروش و رونق کسب و کار، ایجاد امنیت در بازار معاملات خرد و جایگزینی کارت اعتباری به جای برگ چک در معاملات بهره مند خواهند شد.

آسان خرید تجارت

معرفــی آسان خرید

بانک تجارت در راستای ارائه خدمات نوین و با هدف افزایش قدرت خرید هموطنان گرامی و رونق کسب و کار صاحبان مشاغل، از سال ۱۳۹۱ اقدام به راه اندازی شبکه خرید و فروش اقساطی کالا و خدمات در قالب “طرح آسان خرید” نموده است. در این طرح دارندگان کارتهای آسان خرید می توانند کالا و خدمات مورد نیاز خود را به صورت اقساطی از فروشگاههای عضو شبکه آسان خرید در سراسر کشور خریداری نمایند.
مشتریانی که در شبکه آسان خرید عضو شده باشند می توانند کالا و خدمات مورد نیاز خود را تا سقف ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به صورت اقساطی و با کمترین کارمزد از فروشگاههای عضو این شبکه خریداری نمایند.
تعیین تعداد اقساط و مبلغ کالا به صورت توافقی بین خریدار و فروشنده صورت می پذیرد و بانک بازپرداخت اقساط در سررسید را برای فروشندگان تضمین می نماید. با افزوده شدن قابلیت اعتبار گردان به طرح آسان خرید، پس از پرداخت هر قسط، میزان اعتبار به اندازه قسط پرداخت شده مجدداً در کارت، شارژ می شود.

بهین کارت سپه

بانک سپه به منظور حمایت از تولید ملی با تکیه بر توانمندی‌های داخلی کشور، افزایش میزان رضایت مشتریان فعلی بانک  و برآورده کردن نیازهای واقعی خود اقدام به ارائه محصولی به نام “بهین کارت سپه” نموده است.

بهین کارت سپه، ابزار اعتباری جهت برقراری ارتباط مالی بین بانک و تولیدکنندگان و عرضه کنندگان داخلی و همچنین پاسخ دهی همزمان به نیاز های تسهیلاتی مشتریان بانک می باشد.

ویژگی‌های بهین کارت سپه:

  • سقف اعتبار کارت ۳۰۰ میلیون ریال
  • نرخ ۱۸ درصد
  • مدت بازپرداخت اعتبار ۳۶ ماه
  • فاقد آبونمان (برخلاف کارتهای اعتباری)
  • اعتبار کارت یکساله

این کارت‌ها صرفاً بر روی دستگاه‌های کارتخوان ویژه این طرح که قبلاً توسط بانک ­­سپه در فروشگاه‌ها/ نمایندگی‌های تولیدکنندگان و عرضه کنندگان طرف قرارداد با بانک نصب شده‌اند، قابل استفاده می‌باشند.