جاروبرقی برتینو مدل ۳۳۰۰

ساده، قدرتمند و با کیفیت

جاروبرقی برتینو مدل 3300
ابعاد محصول
طولعرضارتفاع
353560

نیاز به مشاوره رایگان برای این محصول دارید؟ شماره تماس خود را وارد کنید. ما به زودی با شما تماس میگیریم 🙂

لطفا صبر کنید

مشخصات جاروبرقی برتینو مدل ۳۳۰۰ :

 • موتور پر قدرت و کم مصرف اروپایی
 • گرید انرژی A
 • با قابلیت دمنده برای گردگیری نقاط غیر قابل دسترس
 • تنظیم قدرت مکش ۲ حالته
 • چرخش ۳۶۰ درجه لوله خرطومی
 • شعاع کارکرد ۸ متر
 • حداکثر بازدهی فیلتراسیون
 • فیلتر گرد وغبار قابل شستشو
 • دارای مخزن ۱۸ لیتری (قابل شستشو) بدون نیاز به کیسه
 • گارانتی ۲۴+۱۲ ماهه
 • تامین قطعات ۱۴۴ ماه
 • دارای مهر استاندارد
 • رنگ مشکی نقره ای قرمز نوک مدادی زرد سفید
 

معرفی جاروبرقی برتینو مدل ۳۳۰۰:

جاروبرقی برتینو مدل ۳۳۰۰ یک نوع لوازم خانی با کیفیت و کارایی بالا به شمار می آید. این مدل جاروبرقی با دارا بودن ویژگی ها و قابلیت های خاص از محبوبیت خاصی برخوردار است. با خرید این جاروبرقی می توانید از منزلی تمیز و پاکیزه بهره مند شوید. از طرفی این جاروبرقی به دلیل مصرف انرژی پایین مناسب کارهای روزانه می باشد.

پیکربندی جاروبرقی برتینو مدل ۳۳۰۰

جاروبرقی برتینو مدل ۳۳۰۰ در ابعاد ۳۵۰*۴۵۰*۶۰۰ میلی متر ساخته شده است. همچنین از وزن ۳٫۵ کیلوگرم برخوردار می باشد. مدل این نوع جاروبرقی سطلی است. بنابراین جهت استفاده در منازل بسیار مناسب خواهد بود. قدرت موتور این نوع جاروبرقی ۱۳۰۰ وات می باشد. می توان گفت از قدرت مناسبی جهت برداشتن کوچک ترین آشغال های روی زمین برخوردار است.

خرید این نوع جاروبرقی به دلیل مصرف کم انرژی و مقرون به صرفه بودن بسیار مناسب می باشد. بنابراین می توانید با صرف هزینه پایین از منزلی پاکیزه و تمیز بهره مند شوید. از دیگر ویژگی های جاروبرقی برتینو مدل ۳۳۰۰ سیستم جمع کن آن می باشد که باعث راحتی استفاده از آن شده است.

چرخش ۳۶۰ درجه لوله خرطومی

یکی از ویژگی هایی که باعث افزایش محبوبیت جاروبرقی برتینو مدل ۳۳۰۰ شده است چرخش ۳۶۰ درجه لوله خرطومی آن می باشد. بنابراین هنگام جارو زدن می توانید آن را به هر طرف بچرخانید. این مدل جاروبرقی با دارا بودن این قابلیت کارایی بیشتری پیدا کرده است. با این جاروبرقی می توانید به آسانی و هر جایی که احتیاج به نظافت دارد را تمیز کنید. از دیگر مزایای این جاروبرقی لوله خرطومی آن است. با این لوله می توانید براساس ارتفاع دلخواه خود آن را تغییر دهید و مکان مورد نظر را تمیز کنید.

 

فیلترهای مختلف برای جذب مواد مختلف

بهتر است بدانید که جاروبرقی که بدون فیلتر است باعث پخش شدن ذرات ریزی به هوا خواهد شد. اما در مقابل جاروبرقی هایی که فیلتر دارند علاوه بر پاکیزگی محیط باعث ایجاد هوایی تمیز می شوند. خوشبختانه جاروبرقی برتینو مدل ۳۳۰۰ دارای فیلتر می باشد(قابل تهیه بصورت جداگانه). لازم به ذکر است که فیلتر این نوع جاروبرقی قابل شست و شو است. بنابراین در مواقع مورد نیاز می توانید فیلتر را بشویید. با این کار می توانید دوباره از فیلتر استفاده مفید داشته باشید.

گنجایش مخزن ۱۸ لیتر

یکی از ویژگی هایی که موقع خرید جاروبرقی برای اکثر کاربران اهمیت دارد مخزن جاروبرقی می باشد. هر چه گنجایش ظرفیت مخزن جاروبرقی بیشتر باشد کارایی آن افزایش پیدا خواهد کرد. جاروبرقی برتینو مدل ۳۳۰۰ از گنجایش خوبی برخوردار است. گنجایش این نوع جاروبرقی ۱۸ لیتر می باشد. بنابراین برای انجام کارهای خانگی بسیار مناسب است. بهتر است بدانید که هر چه گنجایش مخزن جاروبرقی بیشتر باشد مدت زمان احتیاج به تعویض آن کمتر خواهد شد.

 دو عدد چرخ جلو

اگر جابجایی جاروبرقی برای شما مشکل می باشد با جاروبرقی بتینو مدل ۳۳۰۰ این مشکل را نخواهید داشت. زیرا در این مدل جاروبرقی برای حرکت آسان و روان آن توسط کاربر دو چرخ در جلو جاروبرقی تعبیه شده است. بنابراین علاوه بر چرخ های پشتی دو عدد چرخ در جلو جاروبرقی جهت حرکت روانتر طراحی شده است. بدون کم ترین فشاری می توانید جاروبرقی را جابجا کنید.

دفترچه راهنمای محصول

گالری تصاویر