نکات مهم و کاربردی در خرید آون توستر

راهنمای خرید آون توستر مارک خوب

,

راهنما خرید آون توستر مارک خوب

به طور معمول، افراد متناسب با نحوه کارایی و نوع نیاز خود، به خرید آون توستر اقدام می کنند. در صورتی که خرید آون توستر متناسب با نوع نیاز صورت بگیرد، علاوه بر تجربه یک خرید موفق، حس رضایت و خشنودی مصرف کننده را نیز با خود به همراه دارد. از آنجایی که در اغلب موارد خرید های آنلاین تنها به صرف برخورداری از تخفیفات بیشتر صورت می گیرد، عدم توازن و تناسب این خرید ها با نوع نیاز مصرف کننده، در زمره خرید های موفقیت آمیز و رضایت بخش تلقی نمی شود. به همین سبب، در خرید اینترنتی توستر این موارد باید مد نظر واقع شود. بر همین اساس، برای خرید آون توستر مارک خوب می توان بر روی مدل های آون توستر برتینو، پارس خزر، کاخلر، کپلر، فلر، آرزوم و ویداس، حساب ویژه ای باز نمود. چنانچه هدف از خرید توستر برآورده ساختن نیازهایی مانند پخت و پز باشد، مدل های دارای سایز و ابعاد بزرگ بسیار کاربردی و مناسب به شمار می رود. برای داغ کردن و گرم کردن مواد غذایی خرید توستر سایز کوچک کفایت می کند.

آون توستر

                                                        خرید آون توستر

تنوع کالا در آون توستر

در زمینه خرید آون توستر، امروزه به علت رقابتی شدن طراحی و ساخت این محصولات میان تولید کنندگان، شاهد مدل هایی با قابلیت های بالا و در عین حال متنوع و مختلف هستیم. در این بین، شرکت های بزرگی نظیر سامسونگ، فیلیپس و ال جی به ویژه در زمینه تولید سولاردام، با بکار گیری تکنولوژی های جدید و اضافه نمودن امکانات بیشتر و افزایش سطح کیفی پخت و پز آون توستر ها، گام بلندی به سمت تامین رضایت و خشنودی مشتری های خود برداشته اند. بر همین اساس، اگرچه زمان پخت کم، یکی از مزیت های برجسته ماکروفرها محسوب می شود، اما آون توستر ها، بر روی خطر کمتر در مواقع استفاده و افزایش سطح کیفی پخت و پز مواد غذایی متمرکز شده اند. یکی دیگر از مزیت های مهم و حائز اهمیت دستگاه های سولاردام و ماکروفر، برخورداری از خاصیت یخ زدایی این محصولات می باشد. با این حال خرید آون توستر ها به علت کیفیت بالای پخت و حفظ طعم و مزه طبیعی مواد غذایی، از این نظر بر این دستگاه ها غلبه می کنند. از سوی دیگر، با خرید آون توستر، صرف زمان بیشتر به ویژه در هنگام پخت و پز با دریافت یک غذای بسیار لذیذ و خوشمزه یا یک کیک خوش طعم همراه می باشد. در صورتی که ماکروفرها علی رغم کاهش زمان پخت، از نظر طعم و مزه طبیعی غذا به پای خرید آون توستر ها نمی رسند.

آون توستر

                                                                  خرید آون توستر

حتما بخوانید: آموزش تهیه پیتزا در آون توستر

نکات طلایی و حائز اهمیت در خرید آون توستر مارک خوب

در هنگام خرید آون توستر، اغلب قریب به اتفاق افراد در کاربرد و استفاده از این کلمه با اشتباهاتی مواجه می گردند. در این رابطه باید ابراز نمود که آون توستر، شکل درست این محصول می باشد و در زبان فارسی به عنوان فر برقی ترجمه و برگردان شده است. یکی از نکات مهم و حائز اهمیت در خرید توستر علی الخصوص خرید اینترنتی توستر توجه به سایز و ابعاد آن می باشد. برای بسیاری از افراد پیش آمده که پس از خرید توستر، ابراز می کنند که به یک آون توستر با ابعاد و سایز بزرگ تر نیاز دارند. حال چنانچه مصرف کنندگان به دنبال پخت مرغ بریان بوده و یا از خانواده ای پرجمعیت برخوردار هستند، این مسئله بیش از پیش احساس می شود. در طرف مقابل، چنانچه استفاده کنندگان از این محصولات نیازشان تنها گرم کردن غذا بوده و از خانواده ای کم جمعیت نیز بهره می برند، خرید آون توستر دارای ابعاد کوچک برای مرتفع ساختن نیازهای آنها، گزینه کارآمد و کاربردی به شمار می رود. همچنین افرادی که در محل کار خود از توستر استفاده به عمل می آورند نیز خرید توستر سایز کوچک بهترین انتخاب تلقی می گردد. به همین جهت قبل از اقدام به خرید به ویژه خرید اینترنتی توستر، این موضوع را باید مورد توجه قرار داد. نوع طراحی و کیفیت ساخت نیز در خرید آون توستر، از دیگر نکات مهم و حائز اهمیت قلمداد می شود. تولید حرارت و طبخ غذا در آون توستر ها به وسیله وجود المنت های تعبیه شده در ساختار آنها صورت می گیرد. بر همین اساس و به منظور افزایش سطح کیفی طبخ و تولید حرارت مناسب، توستر ها باید از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت تهیه و ساخته شوند.

                                                                     خرید آون توسترآون توستر

لزوم کیفیت و مرغوبیت ساخت در خرید آون توستر

خرید آون توستر مارک خوب و برخوردار از متریال مرغوب در ساختار خود، علاوه بر کیفیت و دوام مناسب، از طول عمر بالایی نیز بهره می برد. یک تولید کننده نامطمئن به منظور کاهش هزینه های تولید، به سادگی می تواند از متریال بی کیفیت مانند ترموستات ضعیف، سیم های نامرغوب و المنت های سبک در ساختار دستگاه استفاده به عمل آورد. در این حالت، علاوه بر کاهش طول عمر محصول، رضایت مشتری نیز تحت شعاع این مسئله قرار می گیرد. بر همین اساس، در هنگام خرید آون توستر، کیفیت بالای متریال استفاده شده در بافت محصول، از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. از دیگر موارد مهم و حائز اهمیت در خرید آون توستر، توجه به حالت انتخاب المنت های دستگاه می باشد. به طور معمول، در ساختار آون توستر سه حالت انتخاب المنت در نظر گرفته می شود که شامل حالت المنت پایین تنها، بالا تنها و المنت های پایین و بالای همزمان می باشد. در بسیاری از مدل های توستر از نوع دیجیتالی، حالت انتخاب المنت بالا و پایین به صورت جداگانه و مجزا در نظر گرفته نمی شود. به همین جهت، در هنگام استفاده از آون توستر به علت همزمان روشن شدن المنت های پایین و بالا، این امر روند طبخ برخی از دستورهای غذایی را با مشکلاتی همراه می سازد. برخورداری از عملکرد و قابلیت کانوکشن یا فن هوای داغ، یکی از برجسته ترین موارد در خرید آون توستر به حساب می آید. وجود این عملکرد در ساختار دستگاه ضمن گردش هوا در محفظه آون توستر، حرارت یکدست و یکنواخت را ایجاد می سازد. در نتیجه این امر، رسیدن حرارت یکنواخت به مواد غذایی، طبخ و پخت آنها را با کیفیت مطلوب تری انجام می دهد.

 

حتما بخوانید: نحوه تهیه سیب زمینی پخته شدن همراه با تزئین در آون توستر

کیفیت نهایی یک آون توستر را قطعات آن تشکیل می دهد. برای اینکه یک آون توستر خوب بخرید باید بدانید این محصول از چه قطعاتی تولید شده و هر کدام در کجا تولید می شوند. به عنوان نمونه، شرکت برتینو تمامی اجزاء آون توستر خود را در این لینک شرح داده و در مورد کلیه قطعات آن اطلاعات مناسبی ارائه کرده است.

آون توستر برتینو

 

دیگر موارد حائز اهمیت و تاثیر گذار در خرید آون توستر

داشتن چراغ داخلی، از دیگر موارد قابل توجه در خرید آون توستر به شمار می رود. این قابلیت برای بررسی فرآیند پخت و پز و مشاهده محفظه درونی توستر کمک شایانی می نماید. داشتن جوجه گردان به ویژه در صورت نیاز به تهیه جوجه بریان نیز در این زمینه باید مورد توجه واقع شود. قابلیت ها و امکاناتی نظیر سینی پخت، ترموستات و تایمر در اکثر مدل های توستر به چشم می خورد. برخی از مدل های آون توستر از یک ظرف مخصوص پخت پیتزا برخوردار می باشند. چنانچه در هنگام خرید آون توستر علی الخصوص خرید اینترنتی توستر این ظرف در مدل های انتخابی شما وجود نداشت، به علت قیمت پایین ظرف پیتزا، به راحتی می توان از بازار مدل های مختلف آن را تهیه کرده و مورد استفاده قرار داد. در اینجا یک بار دیگر عنوان می گردد که در خرید آون توستر همه این نکات به ویژه کیفیت و مرغوبیت ساخت محصول باید به دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.در بسیاری از مقالات راهنمای خرید آون توستر مارک خوب فقط حرف از برند آو رده می شود در صورتی که باید با دقت بیشتری به کالا نگاه کرد.

خرید آون توستر

قطعات کلیدی در خرید آون توستر

در مورد جوجه گردان دقت شود که به علت اینکه وزن مرغها معمولا زیاد است و در بعضی موارد وقتی مرغ شکم پر میخواهید درست کنید، وزن سنگینتر هم می شود. بنابراین هم سیخ جوجه گردان و هم موتور آن باید به اندازه کافی قدرتمند باشد. در حین خرید به این نکته دقت کنید.

شیشه آون توستر نیز باید از استحکام خوبی برخوردار باشد. این شیشه ها همواره در معرض گرما بوده و باید از خود در برابر حرارت مقاومت نشان دهند. بنابراین کارخانه سازنده شیشه های آون توستر باید از شرکت معروف و خوب و با کیفیتی باشد.

سیم کشی دستگاه نیز از مواردی است که باید توجه ویژه به آن شود. چون دستگاه برقی است و اشتباه در سیم کشی یا بکار بردن سیم بی کیفیت باعث برق گرفتگی و آتش سوزی می شود.

در آخر هم به گارانتی شرکت توجه نمایید. محصولات آون توستر داردای گارانتی خوب که حداقل ۲ سال گارانتی دارند را بخرید و به اعتبار و خدمات پس از فروش آن شرکت نیز توجه نمایید.

 

 

خرید اینترنتی آون توستر برتینو (روی فروشگاه مورد نظر کلیک کنید)

مدل Romano 50L

آون توستر برتینو مدل ROMANO-50L

فروشگاه آسان جهازخرید برتینو از دیجی کالا

 

گارانتی

آون توستر برتینو

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.