فروش اقساطی برتینو

فروش اقساطی لوازم خانگی

برای خرید اقساطی محصولات مارک برتینو می توانید به دو صورت اقدام نمایید:

۱- نصف مبلغ کالا به صورت نقد و مابقی به صورت اقساط ۱۲ ماهه و با کارمزد ماهیانه ۱ درصد

مراحل خرید اقساطی برتینو

مثال: شما می توانید با پرداخت ۳ میلیون تومان نقد و پرداخت ماهانه ۲۸۰ هزار تومان صاحب یک ماشین ظرفشویی ۶ میلیونی شوید. 

مثال ۲: برای خرید یک اجاق گاز برتینو با امکانات کامل به قیمت ۳۴۰۰۰۰۰ تومان  باید ۱۷۰۰۰۰۰ تومان نقداً واریز و بقیه آن ماهانه ۱۵۸۰۰۰ تومان طی ۱۲ قسط پرداخت شود.

برای محاسبه مبلغ اقساط و سپس ثبت درخواست خرید کالا به صورت اقساطی مستقیم از طریق برتینو روی دکمه زیر کلیک کنید

۲- خرید محصولات با استفاده از کارتهای خرید بانکهای طرف قرارداد برتینو با کارمزد مشخص شده توسط هر بانک

مراحل خرید اقساطی کالا


توجه: امکان خرید اینترنتی با شاپ کارت ملت از طریق سایت آسان جهاز فراهم شده و بعد از دریافت شاپ کارت می توانید اقدام به خرید اینترنتی کالا از طریق سایت و پرداخت از طریق درگاه پرداخت ملت نمایید. توجه نمایید خرید از طریق شاپ کارت مشمول هیچگونه عودت کالا و عودت وجه نخواهد شد.

بانکهای ارائه کننده تسهیلات
نام بانکعنوان طرحسقف اعطای واماطلاعات بیشتر جهت دریافت کارت خرید
ملتشاپ کارت ملت20 میلیون تومانکسب اطلاعات بیشتر
موسسه مالی اعتباری کوثرفروش اقساطی بدون نیاز به سپرده گذاری30 میلیون تومان (مبالغ بیشتر با اخذ مجوزهای لازم)کسب اطلاعات بیشتر
بانک سپه بهین کارت سپه30 میلیون تومانکسب اطلاعات بیشتر
بانک تجارت آسان خرید20 میلون تومانکسب اطلاعات بیشتر

شماره تماس دفتر مرکزی برتینو در اصفهان : ۰۳۱۹۵۰۲۶۷۶۲

فروش اقساطی برتینو

شاپ کارت ملت

شاپ کارت نوعی کارت اعتباری است که مشتریان (دارندگان کارت) می‌توانند با مراجعه به مراکز ارائه کالا و خدمات عضو ملت شاپ (شبکه اعتباری پرداخت ملت) نسبت به خرید کالا یا خدمات مورد نظر اقدام نمایند.

شاپ کارت دارای شرایط عمومی یک کارت اعتباری بانکی است که شرایط ویژه دیگری همچون استفاده از فرصت‌های خوب خرید، دستیابی به گزینه‌های متنوع خرید و پرداخت وجه خرید در آینده را دارد.

دارندگان شاپ کارت جهت بهره برداری از مزایای شاپ کارت و استفاده از این محصول می‌بایست به فهرست شرکای تجاری و پذیرندگان حاضر در شبکه ملت شاپ که سرویس دهنده به دارندگان شاپ کارت می‌باشند مراجعه و نسبت به خرید خود اقدام نمایند. ملت شاپ شبکه‌ای از پذیرندگان بانک ملت می‌باشد که طی قراردادی با بانک ملت متعهد به ارائه سرویس و خدمات به دارندگان شاپ کارت شده اند. در این شبکه تلاش بر جذب شرکایی از پذیرندگان گردیده که نسبت به ارائه محصولات و سرویس مطلوب به مشتریان پیشرو بوده و توانمندی لازم برای حضور در شبکه را داشته باشند.

در جذب شرکای تجاری شبکه ملت شاپ به منظور افزایش نقاط دسترسی دارندگان شاپ کارت مجموعه متنوعی از فروشندگان برتر اصناف، خدمات آموزشی، خدمات درمانی، خدمات گردشگری، آرایشی و بهداشتی، پوشاک، تالار و خدمات مجلس، مصالح ساختمانی، دکوراسیون و مبلمان، دوچرخه و موتور سیکلت، دیجیتال، ساعت، فرش و گلیم، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هایپرمارکت‌ها، خودرو و قطعات خودرو، کیف و کفش، لوازم خانگی، مواد غذایی، ورزشی و سرگرمی و …. انتخاب شده است.

شرکای تجاری که برای حضور در ملت شاپ علاقه مند باشند از مزایایی چون افزایش فروش و رونق کسب و کار، ایجاد امنیت در بازار معاملات خرد و جایگزینی کارت اعتباری به جای برگ چک در معاملات بهره مند خواهند شد.

آسان خرید تجارت

معرفــی آسان خرید

بانک تجارت در راستای ارائه خدمات نوین و با هدف افزایش قدرت خرید هموطنان گرامی و رونق کسب و کار صاحبان مشاغل، از سال ۱۳۹۱ اقدام به راه اندازی شبکه خرید و فروش اقساطی کالا و خدمات در قالب “طرح آسان خرید” نموده است. در این طرح دارندگان کارتهای آسان خرید می توانند کالا و خدمات مورد نیاز خود را به صورت اقساطی از فروشگاههای عضو شبکه آسان خرید در سراسر کشور خریداری نمایند.
مشتریانی که در شبکه آسان خرید عضو شده باشند می توانند کالا و خدمات مورد نیاز خود را تا سقف ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به صورت اقساطی و با کمترین کارمزد از فروشگاههای عضو این شبکه خریداری نمایند.
تعیین تعداد اقساط و مبلغ کالا به صورت توافقی بین خریدار و فروشنده صورت می پذیرد و بانک بازپرداخت اقساط در سررسید را برای فروشندگان تضمین می نماید. با افزوده شدن قابلیت اعتبار گردان به طرح آسان خرید، پس از پرداخت هر قسط، میزان اعتبار به اندازه قسط پرداخت شده مجدداً در کارت، شارژ می شود.

بهین کارت سپه

بانک سپه به منظور حمایت از تولید ملی با تکیه بر توانمندی‌های داخلی کشور، افزایش میزان رضایت مشتریان فعلی بانک  و برآورده کردن نیازهای واقعی خود اقدام به ارائه محصولی به نام “بهین کارت سپه” نموده است.

بهین کارت سپه، ابزار اعتباری جهت برقراری ارتباط مالی بین بانک و تولیدکنندگان و عرضه کنندگان داخلی و همچنین پاسخ دهی همزمان به نیاز های تسهیلاتی مشتریان بانک می باشد.

ویژگی‌های بهین کارت سپه:

  • سقف اعتبار کارت ۳۰۰ میلیون ریال
  • نرخ ۱۸ درصد
  • مدت بازپرداخت اعتبار ۳۶ ماه
  • فاقد آبونمان (برخلاف کارتهای اعتباری)
  • اعتبار کارت یکساله

این کارت‌ها صرفاً بر روی دستگاه‌های کارتخوان ویژه این طرح که قبلاً توسط بانک ­­سپه در فروشگاه‌ها/ نمایندگی‌های تولیدکنندگان و عرضه کنندگان طرف قرارداد با بانک نصب شده‌اند، قابل استفاده می‌باشند.