ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره برتینو مدل BWD1428

شستشوی با ظرافت و نهایت پاکیزگی

ماشین ظرفشویی برتینو مدل BWD1428w
تنوع رنگ
سفید – نقره ای
ابعاد محصول
طولعرضارتفاع
605984

خرید (مستقیم از کارخانه)

خرید از دیجی کالا 

خرید برتینو از دیجی کالا

درخواست مشاوره رایگان

نیاز به مشاوره رایگان برای این محصول دارید؟ شماره تماس خود را وارد کنید. ما به زودی با شما تماس میگیریم 🙂

لطفا صبر کنید

برای خرید اقساطی این کالا کلیک کنید

مشخصات ماشین ظرفشویی برتینو مدل BWD1428 :

 • ۱۴ نفره
 • ۶برنامه شستشو
 • اکو : ۲:۵۸ دقیقه
 • نرمال : ۱:۲۷
 • ۲ برنامه شستشوی سریع ۳۶ دقیقه ای و شستشوی سریع ۱ ساعته
 • برنامه خیس خوردن ۱۱ دقیقه ای
 • ظروف خیلی کثیف و قابلمه ها ۲:۴۹ دقیقه
 • برنامه شستشو با تاخیر (تا ۲۴ ساعت)
 • دارای برنامه پیش شستشو
 • بدنه کامپوزیت
 • جنس در تمام استیل
 • قفسه ها ضد زنگ
 • بازوی پاشش زیر سبد دوم (سه بازوی پاشش)
 • سبد اسانسوری با قابلیت تنظیم ارتفاع
 • ۲۴ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش
 

ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره برتینو مدل BWD1428

آموزش کار با ظرفشویی ۱۴ نفره برتینو

مشخصات ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره برتینو

معرفی

کی از ظرفشویی های با کیفیت تولید شده توسط کمپانی برتینو ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره برتینو مدل BWD1428 است. این ظرفشویی از مدل های مبله تولید شده توسط کمپانیی برتینو است که با رنگ بدنه سفید و نقره ای تولید شده. عرض ظرفشویی ۶۰ سانتی متر می باشد؛اندازه استاندارد موجب شده تا به سادگی در محل مخصوص ماشین ظرفشویی قرار گیرد. بالاترین قسمت ظرفشویی، محل قرار گیری کنترل پنل می باشد. با وجود دکمه های فشاری می توانید تنظیمات دلخواه را اعمال کنید. جهت شستشوی بهینه و بهتر ظروف، می توانید از ۶ برنامه موجود بر روی ظرفشویی بهره بگیرید. با این وجود ارائه نتیجه بهتر در کنار مصرف بهینه آب و انرژی را شاهد خواهیم بود. یکی از برنامه های موجود بر روی ظرفشویی می توان به شستشوی سریع اشاره کرد؛ با انتخاب این برنامه، ظروف در کمترین زمان ممکن تمیز و براق خواهند شد.‌کلاس بهره وری انرژی A است، با این وجود می توان گفت ۱۴۲۸ برتینو جزء ظرفشویی های کم مصرف موجود در بازار می باشد. کشوها دارای قسمت های مجزایی جهت قرار گیری انواع ظروف مختلف می باشد.‌ همان طور که می دانید یکی از فاکتورهای پر اهمیت هنگام خرید لوازم خانگی، طراحی و رنگ بدنه است. بر این اساس کمپانی های تولید کننده سعی می کنند لوازم خانگی را با طرح ها و رنگ های متنوع تولید کنند تا مشتریانشان را راضی نگه دارند. ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره برتینو مدل BWD1428 از نوع مبله است که با رنگ بدنه نقره ای تولید شده. ماشین های ظرفشویی مبله به سادگی درون کابینتها قرار می گیرند و همچنین می توانید آن ها را خارج از کابینت نیز نصب و راه اندازی کنید. این ماشین ظرفشویی با عرض استاندارد ۶۰ سانتی متر تولید شده که به سادگی در محل مخصوص ظرفشویی قرار می گیرد. با باز کردن ظرفشویی شاهد دو کشو جهت قرار گیری انواع ظروف مختلف هستیم. با این وجود شما می توانید به سادگی ظروف خود را در ظرفشویی قرار دهید.‌ کنترل پنل ظرفشویی در قسمت بالایی درب قرار داده شده تا دسترسی به آن ها ساده تر باشد. کنترل پنل شامل دکمه های فشاری جهت اعمال تنظیمات و صفحه نمایش می باشد. ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره برتینو مدل BWD1428 با برنامه های متنوع شستشو همراه شده. با این وجود شما می توانید با توجه به نوع ظروف و میزان کثیفی آن ها، برنامه متناسب را انتخاب کنید. انتخاب برنامه مناسب، علاوه بر شستشوی بهتر ظروف، مانع هدر رفتن آب و انرژی خواهد شد.‌شستشوی سریع « Rapid washing » یکی از برنامه های موجود بر روی این ظرفشویی است که در کمترین زمان ممکن ظروف را تمیز و براق خواهد کرد. از ویژگی های خوب ظرفشویی برتینو می توان به برچسب انرژی A اشاره کرد.‌ صدای تولید شده تنها ۴۸ دسی بل می باشد. مصرف آب هم در هر چرخه ۱۱ لیتر است.‌
ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره برتینو مدل BWD 1428

طراحی داخلی

با گشودن درب ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره برتینو مدل BWD1428 به بخش داخلی و قفسه‌های این محصول دسترسی خواهید داشت. این ماشین ظرفشویی دارای ۲ قفسه در بخش داخلی است که با طراحی مناسب امکان چینش حجم بالایی از ظروف را فراهم خواهد کرد. کشوهای موجود امکان تنظیم ارتفاع را دارند از این رو شما می‌توانید با قرار دادن آن‌ها در حالت مطلوب، ظروف کوچک و حتی کاسه و قابلمه را در این محصول جای دهید. کشو کارد و چنگال نیز همراه با این محصول ارائه شده است تا به راحتی این اقلام را نیز در محفظه‌ی ظرفشویی بچینید.

مخزن مواد شوینده بر روی درب مدل ۱۴۲۸ برتینو قرار گرفته است تا به راحتی قرص و سایر موارد را برای شستشوی کامل در آن قرار دهید. قرار گیری این مخزن بر روی میانه‌ی درب امکان دسترسی راحت تر را فراهم خواهد کرد. این محصول قابلیت قفل درب را دارد تا پس از شروع شستشو و یا در سایر موارد ضروری امکان باز شدن درب فراهم نباشد. با این تفاسیر این محصول با طراحی مطلوب در بخش خارجی و داخلی تولید شده است. رنگ سفید این ماشین ظرفشویی با سایر لوازم موجود در آشپزخانه ست کنید و محیط لوکس را ایجاد نمایید.

ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره برتینو مدل BWD 1428

برنامه‌های شستشو برای تمیز کنندگی بالا

ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره برتینو مدل BWD1428 این امکان را به شما خواهد داد تا از طریق ۶ برنامه‌ی موجود، عالی ترین سطح تمیز کنندگی را بر روی ظروف شاهد باشید. شما می‌توانید با توجه به ظروفی که در اختیار دارید و شستشویی که قرار است بر روی آن‌ها اعمال شود، می‌توانید هر یک از برنامه‌ها را انتخاب نمایید. ۶ برنامه‌ی شستشو بر روی این مدل شامل شستشوی خودکار، شستشوی نرمال، پیش شستشو، شستشوی ظروف شکننده و حساس، شستشو در ۶۰ دقیقه، شستشوی سریع در ۳۶ دقیقه، شستشوی اقتصادی و شستشوی متمرکز می‌باشند.همچنین برنامه آبکشی ۱۱ دقیقه ای هم از جمله برنامه های این محصول می باشد.

در صورتی که قرار است ظرف‌های شیشه‌ای و حساس را شستشو دهید، برنامه‌ی شستشوی ظروف شکننده و حساس را انتخاب نمایید. برنامه‌ی شستشوی سریع در ۳۶ دقیقه را در مواردی انتخاب نمایید که برای اتمام چرخه‌ی شستشو عجله دارید و یا اینکه ظرف‌های در اختیار دارید چندان کثیف نیستند. سایر برنامه‌ها را زمانی انتخاب کنید که به آن‌ها برای شستشوی کامل نیاز دارید و از تمیز کنندگی بالای آن‌ها اطمینان داشته باشید. ۳ تابع اضافی نیز برای ارائه‌ی کارایی مطلوب تر بر روی این محصول قرار گرفته‌اند.

توابع اضافی ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره برتینو مدل BWD1428

از توابع اضافی موجود که کاربرد مناسبی برای شما خواهد داشت، قابلیت تاخیر در شستشو می‌باشد. این قابلیت برای مواردی کاربرد دارد که ظرف‌هایتان را در ماشین ظرفشویی برتینو BWD1428 چیده‌اید و قصد دارید زمان شروع را به تاخیر بیندازید. این قابلیت امکان شروع به کار برنامه را از ۱ ساعت تا ۲۴ ساعت فراهم خواهد کرد. با انتخاب این تابع شما می‌توانید پس از مدت زمان چند ساعته ظرف‌ها را از ماشین ظرفشویی خارج کنید و لازم نیز نگران ماندن آن‌ها برای مدت مشخصی در ظروف باشید.

ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره برتینو مدل BWD1428 دارای ظرفیت ۱۴ نفره می‌باشد. در مواردی ممکن است ظرف‌ها به حدی نباشند که از تمام ظرفیت موجود استفاده نمایید. در این حالت کافیست تمامی ظرف‌هایتان را در یکی از سبدهای موجود بچینید و شستشو کامل را بر روی آن‌ها شاهد باشید. فعال کردن این قابلیت کمک می‌کند تا در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی نماید و در کنار آن تمیز کنندگی بالا را در ظروف شاهد باشید. قابلیت خشک کن اضافی نیز از موارد کاربردی موجود است که از کارایی‌های ویژه بر روی این مدل می‌باشد. با این توابع اضافی از کارایی عالی و مطلوب این محصول اطمینان داشته باشید. 

ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره برتینو مدل BWD 1428

این ماشین ظرفشویی گارانتی ۲۴ ماهه تینو سرویس دارد.

همچنین ۱۰ سال گارانتی موتور و ۲ سال گارانتی تامین قطعات بر عهده تینو سرویس خواهد بود

گارانتی و ابعاد

ماشین ظرفشویی های برتینو دارای ۲۴ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش هستند.

گالری تصاویر