کاربردهای آون توستر

چرا باید هر خانه آون توستر داشته باشد؟ | کاربردهای آون توستر چیست؟

,

یکی از لوازم و اثاثیه هایی که هر خانه باید داشته باشد، آون توستر است و داشتن آون توستر الزامی است. آون توستر کارآیی زیادی دارد و سبب راحتی کارها برای بانوان عزیز می شود. ولی با این حال، برای بسیاری از افراد که به دنبال خرید آون توستر هستند، همیشه این سوال مطرح بود، که چرا باید هر خانه آون توستر داشته باشد. برای یافتن پاسخ این سوال و سوالات مشابه همراه ما باشید تا کاربردهای آون توستر را بخوانید.. 

از جمله علل و دلایلی که باید هر خانه ای آون توستر داشته باشد، می توان به موارد زیر اشاره نمود

۱- سبک زندگی مدرن

یکی از مهم ترین دلیل داشتن آون توستر در هر خانه ای به سبک زندگی مدرن مربوط می شود. زندگی امروز طوری است که وجود آون توستر را در خانه ایجاب می کند. امروزه بسیاری از زوجین با هم دیگر شاغل هستند و زمان زیادی برای انجام کارهای خانه مانند پخت و پز ندارند. به همین دلیل آون توستر به آنها برای انجام راحت تر کارها کمک می کند. علاوه بر این حال، بسیاری از خانم های امروزی دیگر نمی توانند به شیوه گذشته غذا بپزند و یا غذا گرم نمایند.

۲- صرفه جویی در وقت

علاوه بر این که سبک زندگی مدرن وجود آون توستر را در هر خانه ای ایجاب می کند. صرفه جویی در وقت هم از دیگر علل و دلایل مهم استفاده از آون توستر و از کاربردهای آون توستر می باشد. امروزه زمان و وقت ارزش بسیار زیادی دارد و همه نمی توانند ساعت ها زمان برای گرم کردن غذا و غیره بگذارند. به همین دلیل با استفاده از آون توستر می توانند به راحتی کارهای پخت و پز خانه را انجام داده و در زمان خودئ صرفه جویی کنند.

۳- کیفیت بالا و مناسب

آون توسترها دارای کیفیت بالا و مناسبی می باشند. استفاده از این دستگاه برای پخت غذا و یا گرم کردن آن می تواند در کمترین زمان و با بهترین کیفیت باشد. بسیاری از افراد صبح ها و یا حتی سر کار برای این که غذای خود را گرم کنند از آون توستر استفاده می کنند. گرم کردن غذا با آون توستر بسیار ساده و راحت است و ارزش غذایی مواد غذایی حفظ می شود.

۴- مناسب برای آشپزخانه های امروزی

شاید دلیل داشتن آون توستر که ایجاب می کند آون توستر در هر خانه ای باشد، مناسب بودن آن برای آشپزخانه های امروزی است. امروزه بسیاری از آشپزخانه ها و حتی خانه ها بسیار کوچک می باشد و جا برای گذاشتن مایکروفر و غیره در آن وجود ندارد. در حالی که آون توستر در مقایسه با آن ها کم سایز است و به راحتی در اشپزخانه های امروزی جا می گیرد. در حالی که مایکروفر و غیره در سایزهای بزرگ تر می باشند و فضای بیشتری از خانه را اشغال می کنند. ضمنا بسیاری از خانه ها امروزه جای اجاق گاز فردار ندارند و از اجاق گاز صفحه ای استفاده می نمایند. بنابراین نیاز به آون توستر خیلی بیشتر احساس می شود.

بسیاری از ما از آون توستر برای گرم کردن، پختن و برشته کردن غذا استفاده می کنیم. ولی با این حال، آون توستر دارای کاربردهای دیگری نیز می باشد، که از جمله کاربردهای آون توستر می توان به موارد زیر اشاره نمود.

کاربردهای آون توستر بی

کاربردهای آون توستر | الزام آون توستر چیست

گرم کردن غذا

یکی از کاربردهای آون توستر که بسیاری از ما با آن آشنایی داریم، گرم کردن غذا می باشد. در بسیاری از مواقع غذایی که از وعده قبلی مانده است را می توان به راحتی در آون توستر گرم کرد. حتی امروزه در بسیاری از ادارات و شرکت ها برای گرم کردن غذای کارکنان از آون توستر استفاده می شود. با گذاشتن غذا در داخل آون توستر و تنظیم دمای آن به راحتی می توان غذا را در عرض چند دقیقه گرم نمود.

پخت انواع فست فود

از کاربردهای آون توستر که طرفداران زیادی دارد پختن انواع فست فود است. غذاهایی مثل پیتزا، مرغ گریل شده، لازانیا، انواع گراتین، هات چیپس و… است. پخت پیتزا و فست فودهایی از این دست خیلی با آون توستر بهتر پخته می شود. چون گرمای یکدست به همه جای آن میرسد و می توانید دست آخر روی آن را گریل نمایید تا سرخ شود.

برشته کردن یا گریل کردن غذا

برشته کردن غذا از دیگر کاربردهای آون توستر است. در بسیاری از مواقع که ما غذا می پزیم، دوست داریم آن را سرخ و برشته کنیم. بنابراین برشته کردن غذا در آون توستر از جمله کاربردهایی است که آون توستر دارد. از آون توستر می توان برای برشته کردن مرغ، و یا کبابی کردن گوشت بره و غیره از جمله کاربردهایی است که آون توستر دارد. مثلا می توانید هات چیپس درست کنید و روی آن را گریل کنید. یا روی پیتزا را گریل کنید تا پنیر پیتزاهای آن سرخ شود.

پختن شیرینی

یکی دیگر از کاربردهای آون توستر برای تهیه و پختن کیک و انواع شیرینی ها می توانید از آون توستر استفاده کنید. امروزه بسیاری از خانم ها در طول روز به پختن انواع شیرینی ها و کیک می پردازند. بنابراین اگر می خواهید به راحتی و آسانی شیرینی و کیک بپزید، در این صورت آون توستر خیلی مفید است و یکی از کاربردهای اصلی آون توستر پختن کیک و شیرینی به وسیله آن می باشد. اگر آون توستری که می خرید مجهز به فن کانوکشن باشد کیک شما یکدست پخته می شود و حرارت به همه جای آن میرسد.

گرم کردن غذا

از دیگر کاربردهای آون توستر، می توان به گرم کردن بشقاب پیش از این که بخواهیم غذا سرو کنیم، استفاده کرد. همچنین می توان از آون توستر برای پختن غذاهایی که به دمای پایین تری نیاز دارند و سرعت عمل بیشتری برای پختن نیاز دارند استفاده نمود.

بودار کردن مغزیجات

در نهایت باید گفت که از دیگر کاربردهایی که اون توستر دارد، بو دار و یا تست کردن انواع مغزها می باشد. با استفاده از آون توستر می تواند مغزهایی مانند آجیل  تست کرد. برای این کار، مغزها را بر روی یک سینی مخصوص با یک فویل آلومینیومی بگذارید و سپس به مدت ده الی پانزده دقیقه با درجه حرارت ۱۸۰ سلسیوس آن را توست کنید و یا بودار نماید. به این صورت می توانید از کاربردهای مختلفی که آون توستر دارد، استفاده کنید و کارهای آشپزی خود را بهتر و راحت تر نماید.

 

خرید اینترنتی آون توستر برتینو (روی فروشگاه مورد نظر کلیک کنید)

مدل Romano Plus

آون توستر برتینو مدل ROMANO-Plus

فروشگاه آسان جهاز

خرید برتینو از دیجی کالا

مدل Romano 50L

آون توستر برتینو مدل ROMANO-50L

فروشگاه آسان جهازخرید برتینو از دیجی کالا

مدل RX-40

آون توستر برتینو مدل RX-40

فروشگاه آسان جهازخرید برتینو از دیجی کالا

 

3 پاسخ
  • A.ghayoor1361
   A.ghayoor1361 says:

   سلام. بله امکانش هست. کباب به صورت تابه ای می شود درست کرد. اما کباب کوبیده چون سیخ مخصوص دارد ، با سیخ فعلی که مخصوص مرغ است نمی شود. وسیخای کباب در بازار هست می توانید تهیه کنید

   پاسخ
 1. نرگس
  نرگس says:

  سلام. فرق توستر بافر چیه ظاهراک دوتاشم براکباب و پیتزا و…کارمیده. . پس فرقشون تو چیه… کدوم بهتره

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.